Wiosenne wydatki wraz z kredytem gotówkowym

22

07/17

Według różnych statystyk wychodzi na to, że Polacy wiosną zaczynają wydawać naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Wystarczy, że zbliża się okres wielkanocny, żeby zacząć myśleć o przygotowaniu rodzinnego spotkania. Chociaż święta Wielkanocne tak naprawdę trwają tylko dwa dni, to i tak chcemy, by wypadły one jak najlepiej.

Oczywiście Wielkanoc nie jest jedynym powodem, przez który decydujemy się na większe wydatki. Ponieważ powinniśmy wspomnieć również o remontach, metamorfozach w naszych mieszkaniach, czy też wiosennych postanowieniach. Zaczynamy dbać o wiosenną garderobę, czy też rozpoczynamy terapię odchudzającą z myślą o wakacjach. Nie powinniśmy również zapominać o tym, że wiosna jest również porą roku, kiedy coraz częściej wychodzimy z domu. Dłuższe dni powodują, że chętniej opuszczamy nasze cztery ściany, a jak wiadomo, bardzo często wiąże się to również z większymi wydatkami.
Jeżeli okaże się, że w najbliższym czasie, nie będziesz mógł sobie pozwolić na wydatki, ponieważ Twój domowy budżet zostanie mocno ograniczony, albo wręcz będziesz zmuszony zmierzyć się z niespodziewanymi wydatkami, to oczywiście wtedy najlepiej jest zastanowić się nad kredytem gotówkowym.

Nie wiesz, z jakiego produktu bankowego skorzystać najlepiej w takich okolicznościach? Okazuje się, że możesz z powodzeniem zaciągnąć kredyt gotówkowy, z którego pieniądze przeznaczysz sobie na dowolny cel. Taki kredyt wyróżnia się przede wszystkim tym, że pieniądze można pożyczyć naprawdę bardzo szybko, bez pokonywania jakichś większych formalności. Ponadto można skorzystać na naprawdę niskim oprocentowaniu nominalnym, które jak wiadomo jest uzależnione od stopy lombardowej Narodowej Banku Polskiego. Warto teraz właśnie skorzystać z kredytu gotówkowego, ponieważ nie wiadomo jest, jak długo się utrzymają takie niskie odsetki.

Dodatkową korzyścią jest to, że konkurencji nie brakuje. Banki walczą o każdego Klienta, zatem istnieje naprawdę bardzo duża szansa, by znaleźć dla siebie wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na której na pewno nie przepłacimy. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia pomiędzy bankiem, a firmą pożyczkową, to porównując wszystkie koszty, nie powinien mieć już żadnych wątpliwości. To właśnie banki, są o wiele tańsze, niż firmy pożyczkowe. Ponadto łatwiej jest dostosować przychylne warunki do naszych oczekiwań. Ponieważ w parabankach, nawet za każdy dzień spóźnienia są doliczane kosmiczne odsetki, które mogą wręcz zrujnować nasz domowy budżet.

To Ty decydujesz na co chcesz przeznaczyć pożyczone pieniądze. Czy to mają być wakacje, remont mieszkania, czy może nawet zakup nowego samochodu. Nie musisz się przed bankiem tłumaczyć z tego, po co jest Ci potrzebny taki kredyt gotówkowy.

Gdy już wiesz, że chcesz pożyczyć pieniądze, pozostaje jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie, w którym banku oferta kredytowa okaże się najkorzystniejsza. Okazuje się, że bardzo ciekawą propozycję w danej chwili posiada Alior Bank. Ponieważ właśnie w tym miejscu można skorzystać z Pożyczki 5% z gwarancją. W tej chwili właśnie ten produkt znajduje się na pierwszych miejscach w rankingach kredytów gotówkowych.

Na pewno warto nieco bliżej zainteresować się tą ofertą, ponieważ może spełnić przynajmniej większość Twoich oczekiwań. Na pewno ta pożyczka wyróżnia się tym, że oprocentowanie nominalne utrzymuje się na poziomie 5% w skali roku. Do kolejnych kosztów zalicza się w tym przypadku opłata przygotowawcza, która na poziomie wyjściowym wynosi 5% od wartości pożyczanej kwoty. Warto mieć również na uwadze, że może ona zostać jeszcze bardziej obniżona. Taki przywilej mają na przykład stali klienci w Alior Banku, którzy posiadają w banku swój rachunek osobisty. Natomiast opłatą, o którą się nie musisz martwić, jest prowizja. W tym przypadku Alior Bank w ogóle jej nie nalicza.

Korzystając z oferty tej placówki bankowej, możesz wnioskować maksymalnie o 200 tys. złotych. Natomiast maksymalny okres czasu, przez jaki możesz spłacać taki kredyt, wynosi aż 120 miesięcy. Zatem jest to idealna opcja dla wszystkich, którzy potrzebują naprawdę sporej gotówki. Oczywiście rozłożenie sporej sumy na okres 10 lat, może znacznie obniżyć miesięczną ratę, przez co nasza zdolność kredytowa również idzie mocno w górę.

Dodatkową zaletą Pożyczki 5% z gwarancją jest to, że wnioskując o kwotę w wysokości do 4 tys. złotych, pod żadnym pozorem nie musimy się obawiać tego, że będziemy do wniosku musieli dołączać zaświadczenie o dochodach. Jeżeli zainteresuje Cię właśnie taka pożyczka z Alior Banku, to na pewno warto wysłać wniosek, który nie będzie pod żadnym pozorem zobowiązujący. Po chwili skontaktuje się z Tobą konsultant bankowy, który wyjaśni Ci wszystkie szczegóły. Kredyt warto zaciągnąć dopiero po dokładnym zapoznaniu się z treścią umowy.