W jakim miejscu znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy?

22

07/17

Gdy Twoja sytuacja finansowa z każdym dniem staje się coraz bardziej uciążliwa, na pewno coraz częściej zastanawiasz się nad wzięciem kredytu. Jest to produkt, który rzeczywiście byłby w stanie Ci pomóc przejść tymczasowe kłopoty. Ale żeby tak się stało naprawdę, w pierwszej chwili trzeba dokładnie się zastanowić nad tym, by mądrze podjąć decyzję o wyborze dla siebie najkorzystniejszego produktu.

Nie martw się, że w tym celu będziesz musiał spędzić wiele godzin na studiowaniu każdej oferty z osobna. Nic bardziej mylnego. Tak naprawdę wystarczy, że skupisz się na przejrzeniu renomowanego, jak i również aktualnego rankingu kredytów gotówkowych. Jeżeli skupisz się na propozycjach, które znajdują się na pierwszych miejscach, to masz bardzo duże szanse na to, żeby natrafić dla siebie na wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Potem, jeżeli będą Cię interesowały szczegóły konkretnych ofert, to również nie będzie najmniejszych problemów z weryfikacją, który produkt będzie najlepszy. Ponieważ w tym celu tak naprawdę będziesz musiał jedynie złożyć wnioski, by po chwili otrzymać odpowiedzi z konkretnymi warunkami.

Myślisz, że kredyty gotówkowe, które są dostępne niemalże od ręki, wyróżniają się przede wszystkim bardzo wysokimi kosztami? Tak naprawdę są one jedynie bardziej konkurencyjne względem innych placówek, ale na szczęście bez strat dla Twojej firmy. W ten sposób kredyty gotówkowe są również bardzo konkurencyjne do chwilówek, które często są reklamowane jako takie, które umożliwiają przelew pożyczki w ciągu 15 minut.

Naprawdę na zaciągniętym kredycie gotówkowym możesz bardzo mocno zyskać. Najważniejsze jest jednak to, by pod żadnym pozorem się nie poddawać w poszukiwaniach. Najlepiej takie wyszukiwanie jest zacząć od tego, by dokładnie określić swoje oczekiwania. Na pewno nie jest to takie proste, jak się może wydawać, ale dopóki jasno nie stwierdzisz czego chcesz, to możesz mieć poważne problemy ze znalezieniem idealnego dla siebie kredytu gotówkowego.

Skoro już wiesz, że takie kredyty gotówkowe na wyciągnięcie ręki, nie są niczym nowy, a także kosztownym, to warto przyjrzeć się takim możliwościom. Przede wszystkim wnioski mogą być wysyłane za pośrednictwem Internetu. Jednocześnie do wniosku najczęściej dołączasz zaświadczenie o swoich dochodach, jak i również potwierdzenie źródła dochodu. Nie powinno się zapominać jednak o innych dogodnych ofertach, wśród których pojawiają się nawet możliwości pożyczenia pieniędzy, na zwykły wyciąg z konta.

Wybierając dla siebie najlepszą ofertę, na pewno nie warto skupiać się tylko na promocyjnych propozycjach, czyli takich, które są najbardziej rozreklamowane. Wszystko dlatego, ponieważ nie zawsze okazują się one być najbardziej atrakcyjne. Nie zwracaj uwagi również wyłącznie na oprocentowanie nominalne, ponieważ oprócz odsetek, bank często dolicza także inne koszty. W takim razie najbezpieczniej będzie po prostu sugerować się takim wskaźnikiem, jakim jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Pod tym właśnie wskaźnikiem kryją się wszystkie pozostałe opłaty.

Zastanawiasz się nad tym, jakie oferty są rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem? Okazuje się, że warto zwrócić uwagę między innymi na kredyty gotówkowe w takich placówkach, jak Eurobank, BGŻ BNP Paribas, czy też Alior Bank. Każda oferta wychodzi naprawdę bardzo tanio. Dodatkowo można liczyć także na osobliwe udogodnienia.

Na przykład kredyt gotówkowy w Eurobanku, jest bardzo szybko dostępny. Jednocześnie wyróżnia się obecnie najniższym wskaźnikiem RRSO. Jednak należy już na samym początku zaznaczyć, że jest to oferta, najkorzystniej wychodząca dla osób, które nie potrzebują aż tak dużych sum pieniędzy. Mianowicie, należy wspomnieć o tym, że maksymalna kwota jaką możesz pożyczyć, w tym przypadku wynosi zaledwie 20 tys. złotych. Natomiast okres spłaty rozłożony jest na 60 miesięcy. Jednak jeszcze korzystniej wyjdziesz na tym, jeżeli Wypożyczkę zaciągniesz na okres wynoszący maksymalnie 12 miesięcy. Ta oferta wyróżnia się przede wszystkim tym, że do jedynych kosztów zalicza się prowizja w wysokości 10% od wartości pożyczonej kwoty. Natomiast już nie musisz się martwić o oprocentowanie nominalne, ponieważ rzeczywiście utrzymuje się ono na poziomie 0% w skali roku.

Jeżeli jednak potrzebujesz zdecydowanie więcej pieniędzy, to może zainteresować Cię oferta BGŻ BNP Paribas. Faktycznie w przypadku tej oferty mówimy przede wszystkim o kredycie gotówkowym pozwalającym na pożyczenie aż 150 tys. złotych. Jeżeli przeliczysz wszystkie koszty na RRSO, to ten wskaźnik będzie się utrzymywać na poziomie 7,21% w skali roku. Ten kredyt możesz spłacać maksymalnie przez 84 miesiące.