Kredyty gotówkowe na dowolny cel

31

08/17

Ile razy w naszym życiu zdarzają się takie sytuacje, kiedy niestety nie możemy poradzić sobie z funduszami, którymi dysponujemy. Niestety, ale coraz częściej mamy do czynienia z niespodziewanymi wydatkami, które jak wiadomo, nie mogą zbyt długo czekać, aż zarobimy pieniądze. W takim razie, jeżeli nie chcemy mieć do czynienia z jeszcze gorszymi problemami finansowymi, bądź też już od dawna planujemy większy wydatek w postaci remontu mieszkania, czy też zakupu nowego samochodu, to w takich okolicznościach możemy z powodzeniem sięgnąć po kredyt gotówkowy.

Jest to produkt finansowy, który z powodzeniem pozwala nam pożyczyć pieniądze na dowolnie wybrany przez siebie cel. Nie mamy już zatem najmniejszych wątpliwości co do tego, że nawet w teoretycznie trudnej sytuacji finansowej, zawsze możemy skorzystać ze wsparcia ze strony banku.
Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny produkt finansowy, nie zapomnijmy jeszcze o tym, by jednak zdecydować się na dokładne zapoznanie się z kosztami i warunkami danego produktu. Wtedy przynajmniej będziemy mieli pewność, iż nie wpędzimy się w jeszcze gorsze tarapaty finansowe.

Jednym ze sposobów na znalezienie idealnego produktu finansowego, z którego naprawdę będziemy zadowoleni, jest sprawdzenie aktualnego rankingu kredytów gotówkowych. W ten sposób faktycznie mamy niepowtarzalną okazję do tego, by dotrzeć do najtańszych kredytów gotówkowych, dzięki którym szybko uporamy się z naszymi aktualnymi zobowiązaniami.

Na pewno w celu otrzymania kredytu gotówkowego, powinniśmy się liczyć również z tym, iż przyjdzie nam spełnić kilka podstawowych warunków. W pierwszej kolejności powinniśmy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, jak i również pozytywną historią kredytową, która znajduje się w Biurze Informacji Kredytowej. Ponadto warto zwrócić również uwagę na to, jakie są nasze oczekiwania. Nie warto ulegać promocjom, zachęcającym do pożyczania znacznie większych kwot, niż w rzeczywistości potrzebujemy. Ponieważ może się okazać, że nie będziemy jednak zadowoleni z takiego rozwiązania. W ten sposób będziemy spłacać zdecydowanie większy dług, niż mogliśmy faktycznie unieść na swoich barkach.

Jeżeli chcesz się pokusić właśnie teraz na pożyczenie pieniędzy z banku, to rzeczywiście obecnie jest najlepszy moment, żeby tego dokonać. Sprawdź jakie w danej chwili są do wyboru konkretne produkty, z których możesz być jak najbardziej zadowolony.

BGŻ BNP Paribas – kredyt gotówkowy
– maksymalna kwota kredytu gotówkowego – 150 tys. złotych
– maksymalny okres spłaty kredytu – 84 miesiące
– oprocentowanie nominalne – od 4,99% do 10% w skali roku
– prowizja – 2,99% od wartości pożyczanej kwoty
– opłata przygotowawcza – do 1,5% od wartości pożyczanej kwoty

Wypożyczka – Eurobank
– maksymalna kwota kredytu gotówkowego – 15 tys. złotych
– maksymalny okres spłaty kredytu – 60 miesięcy
– oprocentowanie nominalne – 0% w skali roku
– prowizja – 10% od wartości pożyczanej kwoty
– opłata przygotowawcza – brak

Pożyczka 5% z gwarancją – Alior bank
– maksymalna kwota kredytu – 200 tys. złotych
– maksymalny okres spłaty kredytu – 120 miesięcy
– oprocentowanie nominalne – 5% w skali roku
– prowizja – brak
– opłata przygotowawcza – 5% w skali roku

Poszukując dla siebie idealnego kredytu gotówkowego, na pewno w pierwszej kolejności, chcesz zapoznać się z produktami, jakie są w ogóle dostępne na rynku. Na pewno nie jest to proste zadanie, szczególnie jeżeli będziesz chciał się za wszelką cenę zapoznać ze wszystkimi produktami po kolei. Jednak, jeżeli skorzystasz z rankingu kredytów gotówkowych, który został przygotowany przez specjalistów, taka weryfikacja przebiegnie wręcz błyskawicznie. Przede wszystkim bardzo szybko zorientujesz się, jakie produkty są najtańsze, a w przypadku których niestety byś mocno przepłacił.
Pamiętaj także o dokładnym zapoznaniu się z treścią oferty oraz umowy. Jeżeli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, natychmiast je wyjaśniaj. Wtedy przynajmniej unikniesz wszelkiego rodzaju nieporozumień, które mogą doprowadzić nawet do pogorszenia Twojej sytuacji finansowej.