Najtańsze Kredyty Gotówkowe

01

T-Mobile Usługi Bankowe | Kredyt od T-Mobile Usługi Bankowe

7
kredyty gotówkowe T-Mobile Usługi Bankowe
 • Oprocentowanie5.50 %
 • Prowizja1.9 %
 • Rata miesięczna już od450 ZŁ

Pewnie wiele osób, jeszcze kilka lat temu, w ogóle nie spodziewało się tego, że przyjdzie im pożyczać pieniądze od operatora telefonów komórkowych. Jednak rzeczywiście, obecnie T-Mobile Usługi Bankowe, oferuje swoim Klientom pożyczkę, z której pieniądze można przeznaczyć dosłownie na każdy wybrany przez siebie cel. Maksymalną kwotę, jaką można pożyczyć, wynosi aż 150 tys. złotych. W związku z tym instytucja pod tym względem z. . .


kredyty gotówkowe Alior Bank
 • Oprocentowanie5 %
 • Prowizja0 %
 • Rata miesięczna już od439.00 ZŁ

Zależy Ci na tym, żeby pożyczyć pieniądze z banku, na naprawdę bardzo korzystnych warunkach? Taką propozycją niewątpliwie okaże się Pożyczka 5% z gwarancją, czyli produkt finansowy, proponowany przez Alior Bank. Rzeczywiście w tym przypadku możemy ubiegać się aż o 200 tys. złotych, jednocześnie rozkładając ten dług aż na 120 miesięcy.
Nazwa pożyczki, również ma głębszy sens. Ponieważ bank proponuje swoim Klientom opro. . .


kredyty gotówkowe EuroBank
 • Oprocentowanie9 %
 • Prowizja10 %
 • Rata miesięczna już od458 ZŁ

Osoby, które tak naprawdę nie chcą się zadłużać w banku na zbyt wysokie kwoty, zawsze mają możliwość skorzystania z ciekawego produktu, jakim jest Wypożyczka w Eurobanku. Rzeczywiście, jest to bardziej opcja dla Klientów, którym w domowym budżecie zabrakło kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, niż jeżeli potrzebują bardzo wysokiej stawki na inne inwestycje.
Dodatkowym atutem tej oferty, jest na pewno to, że można z powodze. . .


04

BGŻ BNP Paribas | Kredyt od BGŻ BNP Paribas

2
kredyty gotówkowe BGŻ BNP Paribas
 • Oprocentowanie4.9 %
 • Prowizja2.9 %
 • Rata miesięczna już od451 ZŁ

Kredyt gotówkowy przygotowany przez BGŻ BNP Paribas, może okazać się bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich poszukujących optymalnego kredytu. Na pewno przykuwającym uwagę faktem, jest bardzo niskie oprocentowanie nominalne. Ponieważ akurat w przypadku tego banku, wynosi ono tylko 4,90% w skali roku. Natomiast dodatkowym kosztem, jaki jest jeszcze doliczany, jest prowizja w wysokości 2,99% od wartości pożyczonej kwoty. Kredyt wyróżnia si. . .


Ważne porady kredytowe

Jak dostać kredyt?

jak dostać kredyt

Chcesz skorzystać z takiego produktu finansowego, jakim jest kredyt gotówkowy? Na pewno zadanie na początku może wydawać Ci się bardzo trudne. Nic bardziej mylnego. Wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne lub komputer z podłączeniem do Internetu. Wtedy wystarczy wysłać specjalny formularz, by często już po kilkunastu minutach, móc się doczekać odpowiedzi.


Martwisz się teraz tym, że jeżeli wyślesz swój wniosek o kredyt gotówkowy, to Twoje dane trafią w niepowołane ręce? Nic bardziej mylnego. Ponieważ wszystko jest doskonale zabezpieczone i wszystkie przesyłane dane są chronione przed ich wykorzystaniem. Na pewno w takim formularzu muszą się znaleźć takie informacje, jak na przykład Twoje dane osobowe, numer PESEL, czy też to jaki dokładnie kredyt Cię interesuje, jak i również w jakim terminie chcesz go spłacać. Dzięki takim danym możesz liczyć przede wszystkim na to, że bank będzie mógł Cię bez większego problemu zweryfikować. Jeżeli do wniosku trzeba dołączyć zaświadczenie o dochodach, bądź też wyciąg z konta bankowego, to automatycznie liczona jest również Wasza zdolność kredytowa. Musisz mieć również świadomość tego, że Twoje dane są dokładnie sprawdzane pod względem niespłaconych zobowiązań. W takim razie, jeżeli Twoje dane niestety znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej, to musisz się liczyć z odmową ze strony banku.


Tak naprawdę, cały proces ubiegania się o kredyt gotówkowy, wcale nie trwa tak długo, jakby się to mogło wydawać na samym początku. Samo wypełnienie całego formularza może zająć dosłownie kilka minut, a na odpowiedź czeka się od kilkunastu minut do maksymalnie jednego dnia roboczego Najszybciej takie formalności są wypełniane, jeżeli rzeczywiście załatwiamy wszystko przez Internet. Tym bardziej, że większość banków stara się również zachęcić Klientów do kredytów zaciąganych przez Internet, poprzez znacznie obniżone koszty, w tym przede wszystkim prowizję. Natomiast sam formularz możesz wypełnić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, o dogodnym dla siebie czasie. Nawet wtedy, kiedy zabraknie Ci pieniędzy podczas wakacji.


Często niektóre osoby obawiają się tego, że jeżeli wyślą wniosek, to automatycznie to będzie oznaczało, że zaciągnęły kredyt. Należy pamiętać, że wysłanie formularza nie jest niczym wiążącym. Dopiero po wysłaniu formularza możemy oczekiwać odpowiedzi, czy rzeczywiście przysługuje nam kredyt gotówkowy, czy też nie. Jeżeli przejdziemy pozytywnie weryfikację, to zostanie wysłana do nas umowa. Dopóki jej nie podpiszemy, to tak naprawdę nie zgadzamy się na żaden kredyt gotówkowy. Zatem nie zapomnij o tym, żeby przed ostatecznym zatwierdzeniem warunków kredytowych, wcześniej się dokładnie z nimi zapoznać. Inaczej może się okazać, że coś przeoczymy i niestety będzie później ponosili z tego tytułu nieprzyjemne konsekwencje. A przecież chodzi przede wszystkim o to, żeby kredyt gotówkowy, który chcemy zaciągnąć, pomógł nam w naszej sytuacji finansowej, a nie ją jeszcze bardziej pogorszył.


Ile kosztuje kredyt?

ile kosztuje kredyt

Jeżeli interesuje nas kredyt gotówkowy, to powinniśmy być również przygotowani na to, że z zaciągnięciem tego produktu finansowego, związane są pewne koszty. Warto zatem wiedzieć, na co w pierwszej kolejności powinniśmy zwracać uwagę, żeby mieć pewność, iż nasza pożyczka na pewno nie będzie zaliczać się do wyjątkowo drogich.


W pierwszej kolejności, zazwyczaj chcesz się dowiedzieć, czy w ogóle w danym banku możesz otrzymać kredyt gotówkowy, czy też nie. Okazuje się jednak, że nie powinniśmy patrzeć wyłącznie na to. Poza tym, nie każda oferta, która jest reklamowana jako promocyjna, rzeczywiście maksymalnie obniży nam koszty. W takim razie warto dowiedzieć się, z czym mamy do czynienia, jeżeli faktycznie decydujemy się na wzięcie konkretnego produktu finansowego.


W końcu od tego, czy weźmiemy dla siebie korzystny kredyt gotówkowy, może również zależeć nasza płynność finansowa. Nie zawsze możemy powiedzieć, że nasze miesięczne dochody spokojnie wystarczą na bardzo duże raty kredytowe. Powinniśmy pamiętać o zachowaniu sobie odpowiedniego luzu, ponieważ zawsze mogą zdarzyć nam się jakieś niespodziewane wydatki. A jak wiadomo, niespłacenie raty kredytu w terminie, może nam przysporzyć całkiem sporo nieprzyjemnych sytuacji.


Na pewno nie powinniśmy zwracać uwagi wyłącznie na oprocentowanie nominalne. Chociaż niektóre banki później z powodzeniem reklamują się jako te, które praktycznie nie naliczają oprocentowania, to jednak całkowite koszty kredytowe są zadziwiająco wysokie. W takim razie, powinniśmy się najmocniej przyjrzeć takiemu wskaźnikowi, jakim jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. To właśnie pod tym wskaźnikiem kryją się wszystkie koszty, jakie są doliczane przez bank.


Do tych kosztów zalicza się przede wszystkim oprocentowanie nominalne, prowizja lub marża, opłata przygotowawcza, a także ubezpieczenie. Warto wspomnieć również o takich dodatkowych kosztach, które nie są związane bezpośrednio z zaciągnięciem kredytu. W takim razie możemy mieć na myśli, że bank przemyca przed nami jakieś ukryte opłaty. Raczej nie można mówić o ukrytych kosztach, ponieważ każdy kto dokładnie zapozna się z treścią umowy, na pewno będzie dokładnie wiedział, o co chodzi. Ale taką opłatą może być między innymi koszt utrzymania rachunku, który koniecznie trzeba było założyć, by otrzymać kredyt gotówkowy.


Na pewno niejednokrotnie zastanawiasz się nad tym, co dokładnie ma wpływ na to, że oprocentowanie jest takie, a nie inne. Na to składa się oczywiście kilka różnych czynników. Jednak najprościej tłumacząc, można wspomnieć przede wszystkim o tym, że oprocentowanie nominalne jest uzależnione od wysokości stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Natomiast ten wskaźnik z kolei jest uzależniony od postanowienia Rady Polityki Pieniężnej. Zatem wraz ze wzrostem stopy lombardowej, możemy liczyć się ze wzrostem oprocentowania nominalnego. Ponadto warto dodać, że takie oprocentowanie nominalne, pod żadnym pozorem nie może być wyższe, niż czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego. Jest to zasada przyjęta w ustawie bankowej.


Przy podejmowaniu decyzji o każdym kredycie gotówkowym, trzeba zwracać szczególną uwagę na warunki, na jakie się zgadzamy. Szczególną ostrożność powinniśmy zachować w chwili, gdy zastanawiamy się nad skorzystaniem z promocyjnej oferty. Ponieważ rzeczywiście takie promocyjne kredyty wyglądają na pierwszy rzut oka niezwykle kusząco. Ale często po podsumowaniu wszystkich kosztów, niestety nie są już takie tanie, jakby się to mogło wydawać.


Zatem na przykład mimo niskiego oprocentowania, będziemy musieli zmierzyć się z bardzo wysokimi opłatami przygotowawczymi, czy też prowizją. Ponadto często obniżenie takich dodatkowych kosztów, jest jak najbardziej uzależnione od tego, czy skorzystamy z dodatkowej usługi, wykupując ubezpieczenie, czy też zakładając nowe konto bankowe. Wydaje się to być prosty i szybki warunek, ale niestety również bardzo obciążający naszą kieszeń. Zatem zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, wcześniej dokładnie zapoznaj się z jej szczegółami, czytając treść umowy.


Różnice pomiędzy bankiem a parabankiem

różnice pomiędzy bankiem a parabankiem

Potrzebujesz szybkiej gotówki, a tak naprawdę nie jesteś w stanie określić z jakiej instytucji obecnie opłaca się wziąć pieniądze? Do wyboru masz zwykle kredyty gotówkowe, jak i również chwilówki. Niestety są to produkty finansowe, które są ze sobą bardzo często mylone. W takim razie warto sobie już na samym początku wytłumaczyć skąd najbardziej opłaca się pożyczać pieniądze.


Firmy pożyczkowe, które są jednocześnie nazywane parabankami, zwykle udzielają pożyczek na bardzo krótki okres czasu. Najczęściej termin spłaty całej pożyczki przypada po okresie 30 dni. Jednocześnie na pożyczaną sumę pieniędzy, nałożone są bardzo duże limity. Nowi Klienci najczęściej nie mogą pożyczyć więcej, niż 1,5 tys. złotych. Natomiast z każdą kolejną pożyczką taki limit jest oczywiście zwiększany. Ale trzeba się również liczyć z tym, że nie będą to nawet później zbyt zawrotne sumy. Raczej będą mieściły się one w granicach około kilku tysięcy złotych.


Korzystając z oferty parabanku, trzeba liczyć się z dość wysokimi kosztami. Na pierwszym miejscu oczywiście należy wymienić oprocentowanie. Ale nie powinniśmy zapominać również o pozostałych opłatach. Do nich zalicza się między innymi prowizja, czy też koszty związane z obsługą Klienta. Na takie koszty, które wymieniono jako ostatnie, są narażeni przede wszystkim klienci firm pożyczkowych, które udzielają chwilówek podczas wizyty domowej. Za każdą taką wizytę, doliczane są dodatkowe koszty.


Jeżeli zamierzasz skorzystać z oferty proponowanej przez parabank, musisz liczyć się z ryzykiem braku spłaty pożyczki w wyznaczonym terminie. Co to dokładnie będzie dla Ciebie oznaczało? Niestety za każdy dzień zwłoki w płatności, firmy pożyczkowe zaczynają naliczać bardzo wysokie odsetki. Nie powinniśmy nawet zapominać o tym, że do Klientów automatycznie co kilka dni wysyłane są monity, które również generują dodatkowe koszty. Bardzo szybko podejmowane są kroki w procesie windykacyjnym. To oznacza, że dług może być sprzedany innej firmie windykacyjnej, która jak wiadomo za odzyskanie należności dolicza sobie bardzo wysoką prowizję. Ta prowizja przechodzi na barki pożyczkobiorcy. Parabanki niestety nie posiadają żadnej regulacji prawnej. Można tu jedynie mówić o ustawie antylichwiarskiej, ale niestety nie jest ona nadal zbyt mocno zaostrzona, przez co wiele firm pożyczkowych, szczególnie działających na rynku lokalnym, dopuszcza się do naliczania kosmicznych sum pieniędzy.


Dobrą stroną pożyczek pozabankowych na pewno jest to, że często takie firmy nie potrzebują od swoich Klientów żadnych zaświadczeń o dochodach, ponieważ wystarczy samo oświadczenie. Jak i również, bardzo często Klienci, którzy są już wpisani do rejestrów dłużników, takich jak KRD, czy też BIG, nadal mają szansę na uzyskanie pożyczki. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z takiej promocyjnej oferty, jest pożyczka bez żadnych kosztów, która kierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Jednak warunkiem tego, by pożyczyć i oddać dokładnie taką samą kwotę, jest spłata chwilówki w wyznaczonym terminie.


Jeżeli jednak zależy Ci na tym, żeby pożyczyć znacznie więcej pieniędzy, a także z dłuższym terminem, to na pewno lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kredytu gotówkowego. Tutaj jednak musisz się wykazać odpowiednią zdolnością kredytową, jak i również dobrą historią w Biurze Informacji Kredytowej. Na pewno kredyty gotówkowe są o wiele tańsze. Tym bardziej, że koszty kredytów gotówkowych są uregulowane prawem bankowym. W ten sposób oprocentowanie nominalne nie może przekroczyć czterokrotności stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego.


Zarówno kredyt gotówkowy, jak i również pożyczkę pozabankową bez najmniejszego problemu można zaciągnąć przez Internet. Dlatego nie można już powiedzieć, że to właśnie chwilówki są zdecydowanie bardziej dostępne od kredytów gotówkowych. Ponieważ tak naprawdę w wielu placówkach, wypłata pieniędzy następuje w ciągu jednego dnia roboczego. Warto przyjrzeć się niektórym ofertom bankowym, bo faktycznie pozwalają zaoszczędzić spore sumy pieniędzy. Z tego tytułu nie musisz się obawiać tego, że jeżeli nie będziesz mógł spłacić swojego zobowiązania w terminie, to Twoje zadłużenie zacznie bardzo szybko rosnąć. Ponieważ placówki bankowe dają bardzo wiele możliwości, by wydostać się z takiej trudnej sytuacji. Do takich opcji zalicza się między innymi skorzystanie z wakacji kredytowych, czy też opcji związanej z przełożeniem terminu spłaty.


Bez względu na to, na jaki produkt ostatecznie się zdecydujesz, na pewno warto pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z treścią umowy. W ten sposób nie będziesz się obawiać tego, że nieświadomie zgodzisz się na niekorzystne dla Ciebie warunki.


Umowa kredytowa

umowa kredytowa

Zwykle, gdy się ubiegamy o kredyt gotówkowy, to czujemy bardzo dużą presję tego, by jak najszybciej uzyskać pieniądze. Rzeczywiście taka sytuacja, nie zalicza się do zbyt korzystnych, jednak to wcale nie oznacza, że nie możemy chociaż spróbować na spokojnie pożyczyć pieniędzy, by później z tego tytułu nie ponosić żadnych przykrych konsekwencji.


Dlatego na pewno warto dać sobie przynajmniej trochę czasu. Ponieważ tak naprawdę, jeżeli podpiszemy umowę bez dokładnego zapoznania się z jej treścią, to i tak godzimy się na wszelkie warunki. Nawet jeżeli są one dla nas dość niekorzystne. Tym bardziej, że to właśnie w umowie jesteśmy w stanie znaleźć wszelkie informacje dotyczące nie tylko wypłaty pieniędzy, ale i również wszystkiego, co jest związane z późniejszą spłatą naszego zobowiązania.


Czego dokładnie możesz spodziewać się po umowie, z jaką warto się zapoznać. Na pewno w jej treści muszą się znaleźć dosłownie wszystkie informacje dotyczące danych kredytobiorcy oraz banku. Ponadto dowiesz się dokładnie z jakimi kosztami przyjdzie Ci się zmierzyć, a także z jakiego tytułu są te poszczególne opłaty. Powinniśmy również wiedzieć, ile dokładnie nas wyniesie oprocentowanie, czy też marża, jak i również w jakiej kwocie będziemy dokładnie spłacać poszczególne miesięczne raty.


Warto doczytać się co dokładnie obejmuje wykupione ubezpieczenie, jeżeli już na takie się zgodziliśmy. Ponadto szczególną uwagę powinniśmy jeszcze zwrócić na to, czy rzeczywiście jesteśmy narażeni na bardzo poważne konsekwencje, jeżeli niestety zdarzy nam się opóźnić z terminem płatności. To właśnie w treści umowy są zawarte wszelkie informacje dotyczące tego, czy będziemy mogli liczyć na jakieś wakacje kredytowe, czy też na przykład odroczenie terminu spłaty. Jest to dość istotna kwestia, szczególnie jeżeli zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze dochody z różnych przyczyn mogą ulec zmianie.


W umowie będą zawarte również kwestie dotyczące tego, w jakim dniu każdego miesiąca przyjdzie Ci spłacać każdą ratę. Jednocześnie nie musisz się obawiać tego, że pomylisz się w liczeniu, ile dokładnie rat zostało Ci do spłacenia. Ponieważ można spokojnie powiedzieć, że cały harmonogram spłaty, również znajduje się w umowie. Dodatkową kwestią jest również to, iż w treści umowy może zostać zawarta informacja na temat tego, czy będziesz mógł spłacić kredyt przed terminem, czy jednak nie.


Czasami od przeczytania całej umowy odpycha nas fakt, że nie znamy się na wszystkich określeniach. Nie powinniśmy się jednak tym za bardzo przejmować, chociażby z tego względu, że zawsze mamy prawo skorzystać z pomocy ze strony biura obsługi klienta. Tam powinniśmy dzwonić dosłownie za każdym razem, gdy tylko mamy jakieś wątpliwości, co do zawartej terminologii, bądź też innych informacji.


Na pewno nie powinniśmy podpisywać umowy, jeżeli tylko jest coś dla nas kompletnie niejasne. Ponieważ możemy doprowadzić naszą sytuację finansową do poważnych kłopotów. W takim razie, lepiej jednak jest się skupić na tym, żeby skorzystać ze wsparcia ze strony konsultantów bankowych, niż później mieć problemy na przykład z przedłużeniem terminu płatności. W ten sposób jednak mamy szansę na to, że będziemy spłacać nasze całe zobowiązanie, bez najmniejszego problemu. A jak wiadomo, przecież właśnie o to chodzi, żeby się nie martwić, że kredyt gotówkowy pogorszy naszą sytuację finansową. Wręcz przeciwnie, pożyczamy pieniądze z banku, żeby ją jak najszybciej poprawić.