Bank BPS | Bank Spółdzielczy Kredyt Bezpieczna Gotówka

Osoby, które są zainteresowane pożyczeniem pieniędzy w Banku Spółdzielczym, mogą liczyć na korzystną ofertę w ramach kredytu „Bezpieczna Gotówka”. Jest to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy pożyczyć nawet do 100 tys. złotych. Ponadto maksymalny okres spłaty takiego kredytu, wynosi aż 96 miesiące.

Jeżeli skorzystamy z oferty takiego kredytu, to musimy się liczyć z poniesieniem kosztów kredytowych. W ich skład wchodzi oprocentowanie nominalne utrzymujące się na poziomie od 8% do 10% w skali roku. Ale oczywiście w przypadku tego banku, można liczyć na dużo niższe oprocentowanie. W tym celu tak naprawdę wystarczy tylko wykupić ubezpieczenie. Natomiast, jeżeli chcemy obniżyć prowizję, wtedy warto stać się właścicielem konta bankowego w tejże placówce. Ogólnie wartość prowizji waha się od 0% do 5% od pożyczanej kwoty. Na 0% mogą liczyć właściciele pakietu prestiżowego, natomiast 5% doliczane jest do kosztów zupełnie nowych Klientów.

Na pewno bardzo dużą zaletą, tego kredytu jest to, że w czasie spłaty zobowiązania, możemy podwyższyć jego wartość. Jednak skorzystanie z tej opcji, będzie wiązało się jednocześnie z opłaceniem swego rodzaju prowizji, w wysokości 1%. Osoby ubiegające się o kredyt, muszą w banku przedstawić zaświadczenie o zarobkach, jak i również dokumenty, potwierdzające nasze źródło dochodu.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 14,24%
Całkowita kwota do spłaty – 30 492,36 złotych

PLUSY
  • Okres spłaty wynoszący nawet 96 miesięcy
  • Klienci ubiegający się o kredyt, nie muszą płacić kosztów z tytuły opłaty przygotowawczej
  • Istnieje możliwość obniżenia kosztów zarówno oprocentowania, jak i również prowizji
  • Klienci, którzy potrzebują w czasie spłaty kredytu większej kwoty, mogą wnioskować o dodatkowe zadłużenie
MINUSY
  • Wysokie oprocentowanie nominalne
  • Trzeba we wniosku dołączyć zaświadczenie o dochodach, a także źródło tych dochodów
  • Maksymalna kwota kredytu wynosi zaledwie 100 tys. złotych

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 8% do 10%

Prowizja

od 0% do 5%

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesiące

Maksymalna kwota kredytu

100 tysięcy złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.