Deutsche Bank | Deutsche Bank db Kredyt Gotówkowy

Największym wyróżnikiem kredytu gotówkowego zaciąganego w Deutsche Banku jest to, że maksymalna kwota o jaką można wnioskować, wynosi nawet 200 tys. złotych. To jeden z nielicznych banków, dających taką możliwość. Jednocześnie trzeba nastawić się na ponoszenie odpowiednich kosztów. Do nich zalicza się między innymi oprocentowanie nominalne wynoszące maksymalnie 10% w skali roku. Natomiast prowizja waha się od 0,5% do 5% od wartości pożyczonej kwoty. Maksymalny okres kredytu, wynosi obecnie 96 miesięcy.

Do kolejnych zalet takiej oferty, jest brak obowiązku przedstawienia zaświadczeń o dochodach. Potencjalny Klient, nie musi również przedstawiać żadnych umów o pracę. Wystarczy, że we wniosku wypełni swoje oświadczenie na temat dochodów.
To nie jest ostatnia dogodność, jaką przygotował nam bank. Mianowicie możemy w tym przypadku skorzystać również z tego, że pieniądze są wypłacane naprawdę w ekspresowym tempie. To oznacza, że w dniu, w którym złożymy wniosek, otrzymujemy odpowiedź. Natomiast maksymalnie w ciągu jednego dnia od momentu zawarcia umowy, pieniądze są przelewane na nasze konto bankowe.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 14,24%
Całkowita kwota do spłaty – 30 492,36 złotych

PLUSY
  • Klienci ubiegający się o kredyt gotówkowy, nie muszą ponosić kosztów z tytułu opłaty przygotowawczej
  • Można pożyczyć aż 200 tys. złotych
  • Maksymalny okres spłaty wynosi aż 96 miesiące
  • Klienci nie muszą przedstawiać zaświadczeń o zarobkach oraz żadnych umów - w zupełności wystarczy oświadczenie o zarobkach
MINUSY
  • Wysokie oprocentowanie nominalne
  • Klienci nie mogą skorzystać z wakacji kredytowych
  • Nie ma możliwości odroczenia spłaty

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 4,99% do 10%

Prowizja

od 0,50% do 5%

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

200 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.