Getin Bank | Getin Bank Kredyt na PIT z premią 10 zł na 1000 zł

Kredyt gotówkowy na PIT z premią 10 zł na 1000 złotych to ciekawa propozycja dla osób, które bardzo lubią wszelkiego rodzaju promocje, a nawet swego rodzaju eksperymenty. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o oprocentowaniu, które wynosi od 7,90% do 9,90 % w sakli oku. Jednak nie jest to jedyny koszt, jaki ponosimy. Ponieważ tutaj należy wspomnieć również o prowizji, w wysokości 8,99% od wartości pożyczonej kwoty. Jednak nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na kosztach. Ponieważ bardzo ciekawą propozycją, na pewno jest bonus w wysokości 10 złotych, za każde pożyczone 1000 złotych. Maksymalna kwota kredytu jednak nie może przekroczyć 150 tys. złotych. Natomiast maksymalnie możemy rozłożyć na 96 rat całe nasze zobowiązanie.

Nie powinniśmy zapominać o jeszcze jednym, bardzo ważnym udogodnieniu. A jest nim mianowicie to, że nie potrzebne jest zaświadczenie o dochodach. Ale w zupełności wystarczy nam również PIT 11, PIT 40, czy też PIT 40A. Dzięki temu, bank jest w stanie określić nasza zdolność kredytową.

Przy okazji, nie musimy się wcale obawiać tego, że przy staraniu się o bardzo wysoką kwotę, będziemy przygnieceni różnymi formalnościami do spełnienia. Jest ich naprawdę bardzo mało. Przede wszystkim wniosek z powodzeniem możemy wysłać za pośrednictwem Internetu, by odpowiedź o otrzymanym kredycie otrzymać nawet w ciągu 15 minut. Po podpisaniu przez nas umowy, pieniądze są przelewane na nasze konto w ciągu 1 dnia roboczego.

Jeszcze jedną taką informacją, która może się nam przydać jest to, że bank nie stawia nam żadnych warunków w postaci obowiązkowego ubezpieczenia. Co nie oznacza, że jeżeli chcemy skorzystać z tej oferty, to jak najbardziej, polisy są do wykupienia.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesiące
RRSO – 8,30%
Całkowita kwota do spłaty – 28 202,76 złotych

PLUSY
  • Klienci nie ponoszą żadnej opłaty przygotowawczej
  • Bonus w postaci 10 złotych, za każde pożyczone 1000 złotych
  • Kredyt udzielany jest na podstawie przedstawienia zeznania podatkowego PIT 11, PIT 40 lub PIT40 A
MINUSY
  • Dość wysokie oprocentowanie nominalne
  • Klienci ponoszą dość wysokie koszty związane z prowizją

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 7,99% do 9,90% w skali roku

Prowizja

od 0% do 8,99 % od wartości pożyczanej kwoty

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

150 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.