Getin Bank | Getin Bank Kredyt na wyciąg z konta

Kredyt na wyciąg z konta, to prawie jak kredyt na wyciągnięcie ręki – bardzo łatwo i szybko dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują bardzo szybkiego zastrzyku gotówki. Możemy z powodzeniem stwierdzić, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają regularne wpływy na swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Maksymalna kwota kredytu, o jaką możemy się ubiegać, wynosi 100 tys. złotych. Natomiast maksymalny okres spłaty, jaki jesteśmy w stanie sobie ułożyć, wynosi 96 miesięcznych rat. Korzystając z tej oferty, jednocześnie możemy nastawić się na oprocentowanie nominalne, które waha się w granicy od 7,9% do 9,9% w skali roku. Dodatkowym kosztem w przypadku tej oferty jest również prowizja. Jednak jej wartość nie może przekroczyć 9,90% wartości pożyczanej kwoty.

Kredyt przyznawany jest na zaświadczenie o dochodach, ale nie ma również najmniejszego problemu z tym, by zyskać również kredyt na postawie wyciągu ze swojego rachunku osobistego. Jest to wyśmienita okazja, by pożyczyć pieniądze, nie martwiąc się za bardzo o to, że mamy podpisaną jedynie umowę zlecenie, bądź też umowę o dzieło.

Jeżeli interesuje Cię ta oferta, musisz jednocześnie być świadomy tego, że w jej przypadku nie skorzystasz z wakacji kredytowych, czy też odroczenia rat. Warto zatem dobierać ich wysokość do swoich możliwości, jednocześnie zakładając, że w każdej chwili mogą pojawić się także przeróżne wydatki. Osoby zainteresowane zakupieniem ubezpieczenia, jak najbardziej mogą skorzystać z takiej możliwości. Jednak nie jest to wariant konieczny, z którego trzeba koniecznie korzystać.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 8,30 %
Całkowita kwota do spłaty – 28 202,76 złotych

PLUSY
  • Możliwość zaciągnięcia kredytu gotówkowego, na podstawie wyciągu z własnego rachunku bankowego
  • Długi okres spłaty
  • Klienci w swoich kosztach nie ponoszą opłaty przygotowawczej
  • Bank udziela wielu różnych możliwości na obniżenie prowizji
MINUSY
  • Brak wakacji kredytowych lub możliwości odroczenia spłaty
  • Dość wysokie oprocentowanie nominalne
  • Do kosztów kredytowych zalicza się dość wysoka prowizja, jednak można ją w pewien sposób obniżyć

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 7,90% do 9,90%

Prowizja

od 0% do 8,90%

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

100 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.