ING Bank Śląski | ING Bank Śląski Pożyczka gotówkowa ING

Przyzwyczailiśmy się na pewno do tego, iż sięgając do ofert bankowych, w pierwszej kolejności widzimy wiele ciekawych kredytów gotówkowych. Dlatego na pewno dla wielu osób oferta kierowana przez ING Bank Śląski, może być sporym zaskoczeniem. Mianowicie mamy tutaj do czynienia z pożyczką gotówkową. Produkt ten wyróżnia się oprocentowaniem na poziomie od 8,8% do 10% w skali roku. Jednocześnie do kosztów kredytowych doliczana jest prowizja, wynosząca maksymalnie 5% od wartości pożyczonej kwoty. Jednak istnieje możliwość obniżenia wszystkich kosztów, jeżeli tylko zdecydujemy się na ubezpieczenie kredytu.

Klienci, którzy są zainteresowani taką ofertą, mogą się ubiegać o maksymalną kwotę wynoszącą aż 160 tys. złotych. Natomiast spłatę takiego zobowiązania, z powodzeniem można rozłożyć aż na 96 miesięcy. Na pewno o wiele dogodniejsze warunki są proponowane osobom, które już od jakieś czasu są Klientami ING Banku Śląskiego. Wtedy można oczekiwać, że rozpatrzenie wniosku zajmie dosłownie kilka minut. Natomiast nie trzeba zbyt długo czekać, żeby otrzymać pożyczkę na swoje konto. Jeżeli jest to kwota do 20 tys. złotych, to pieniądze są przelewane dosłownie w ciągu kilkunastu minut od momentu zaakceptowania wniosku.

Należy jednak pamiętać, że jest to oferta kierowana przede wszystkim do tych osób, które posiadają stałe zarobki. Ponieważ do wniosku, trzeba koniecznie dołączyć również zaświadczenie o swoich zarobkach, a także stałym zatrudnieniu.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 12,35%
Całkowita kwota do spłaty 29 764,44 złotych

PLUSY
  • Klienci nie ponoszą opłaty przygotowawczej
  • Atrakcyjna oferta i szybka dostępność gotówki dla stałych Klientów banku
  • Bardzo wysoka kwota maksymalna, o jaką można się ubiegać
  • Długi okres spłaty całego zobowiązania
  • Klienci mogą oczekiwać wypłaty pieniędzy nawet przez kilkanaście minut
  • Przy ubezpieczeniu kredytu, możliwość obniżenia kosztów kredytowych
MINUSY
  • Brak wakacji kredytowych
  • Wysokie oprocentowanie nominalne
  • Wysoka prowizja

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 8,8 % do 10% w skali roku

Prowizja

od 4% do 5% od wartości pożyczonej kwoty

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

160 tysięcy złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.