BGŻ BNP Paribas | Kredyt od BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy przygotowany przez BGŻ BNP Paribas, może okazać się bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich poszukujących optymalnego kredytu. Na pewno przykuwającym uwagę faktem, jest bardzo niskie oprocentowanie nominalne. Ponieważ akurat w przypadku tego banku, wynosi ono tylko 4,90% w skali roku. Natomiast dodatkowym kosztem, jaki jest jeszcze doliczany, jest prowizja w wysokości 2,99% od wartości pożyczonej kwoty. Kredyt wyróżnia się przede wszystkim tym, że można wnioskować aż o 150 tys. złotych, natomiast maksymalny okres spłaty, w tym przypadku, wynosi aż 84 miesiące.

Na pewno o kredyt w BGŻ BNP Paribas, mogą ubiegać się zarówno stali, jak i nowi Klienci. Dlatego nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o skorzystanie z tej promocyjnej oferty. Na pewno dogodnym elementem tej propozycji jest to, że bank nie oczekuje od swoich Klientów posiadania poręczyciela.

Często oferty proponowane przez banki, wyróżniają się tym, że jeżeli naliczana jest opłata przygotowawcza, to wtedy jesteśmy zwolnieni z prowizji. Jednak w przypadku tego produktu finansowego powinniśmy się przygotować przede wszystkim nie tylko na prowizję, ale również symboliczną opłatę przygotowawczą, która wynosi w tym przypadku maksymalnie 1,5% od wartości pożyczanej kwoty.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 7,21%
Całkowita kwota do spłaty – 27.780,48 złotych

PLUSY
  • Oprocentowanie nominalne, może wynieść tylko 4,90% w skali roku
  • Brak wymaganego poręczyciela
  • Możliwość rozłożenia rat, aż na 7 lat
  • Kwota kredytu o jaką można się ubiegać wynosi 150 tys. złotych
  • Mała ilość formalności
MINUSY
  • Do kosztów kredytowych zalicza się nie tylko prowizja, ale i również opłata przygotowawcza
  • Klient składający wniosek o kredyt, musi dołączyć również zaświadczenie o dochodach z tytułu stałego zatrudnienia

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 4,9% do 10%

Prowizja

2,99%

Opłata przygotowawcza

maksymalnie 1,5%

Maksymalny okres kredytowania

84 miesiące

Maksymalna kwota kredytu

150 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.