EuroBank | Kredyt od Eurobank Wypożyczka

Osoby, które tak naprawdę nie chcą się zadłużać w banku na zbyt wysokie kwoty, zawsze mają możliwość skorzystania z ciekawego produktu, jakim jest Wypożyczka w Eurobanku. Rzeczywiście, jest to bardziej opcja dla Klientów, którym w domowym budżecie zabrakło kilka lub kilkanaście tysięcy złotych, niż jeżeli potrzebują bardzo wysokiej stawki na inne inwestycje.

Dodatkowym atutem tej oferty, jest na pewno to, że można z powodzeniem skorzystać z jeszcze niższych kosztów, jeżeli przykładowo zdecydujemy się na rozłożenie naszego zobowiązania, na maksymalnie 12 rat. Oczywiście nie można mówić w tym przypadku o tym, że kompletnie nie będziemy mieli do czynienia z żadnymi kosztami. Co prawda, Klienci korzystający z tej oferty, nie muszą się martwić o naliczone oprocentowanie. Jednak w zamian za to, mamy do czynienia z prowizją w wysokości 10% od wartości pożyczonej kwoty.

Wnioskować możemy maksymalnie o 10 tys. złotych, z możliwością rozłożenia tej kwoty na 60 miesięcznych rat. Oferta jest kierowana zarówno do nowych Klientów Banku, jak i również tych, którzy już korzystają z innych produktów instytucji bankowej. Wydaje się, że oferta przy takich warunkach, nie będzie skrywać w sobie już nic zaskakującego. Okazuje się jednak, że Klienci po 12 miesiącach spłacania pożyczki, z powodzeniem mogą ubiegać się o wakacje kredytowe. Jest to ciekawa opcja, szczególnie jeżeli ktoś ma do czynienia z chwiejnymi zarobkami, lub różnymi niespodziewanymi wydatkami.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych (w tym przypadku niemożliwa, ale RRSO jest wyliczane wszędzie do tej samej kwoty)
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 6,48%
Całkowita kwota do spłaty – 27500,04 złotych

PLUSY
  • Bank udziela pożyczki w bardzo szybkim czasie
  • Minimum formalności, a także możliwość składania wniosku za pośrednictwem Internetu
  • Klienci nie ponoszą kosztów z tytułu oprocentowania nominalnego
  • Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych
  • Rozłożenie zobowiązania na 12 rat, powoduje obniżenie kosztów kredytu
MINUSY
  • Niski limit kredytowy
  • Klienci do wniosku muszą koniecznie dołączyć zaświadczenie o dochodach

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

0% w skali roku

Prowizja

10% od wartości pożyczonej kwoty

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

60 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

10 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.