Alior Bank | Kredyt od Alior Bank Pożyczka 5% z gwarancją

Zależy Ci na tym, żeby pożyczyć pieniądze z banku, na naprawdę bardzo korzystnych warunkach? Taką propozycją niewątpliwie okaże się Pożyczka 5% z gwarancją, czyli produkt finansowy, proponowany przez Alior Bank. Rzeczywiście w tym przypadku możemy ubiegać się aż o 200 tys. złotych, jednocześnie rozkładając ten dług aż na 120 miesięcy.

Nazwa pożyczki, również ma głębszy sens. Ponieważ bank proponuje swoim Klientom oprocentowanie wynoszące tylko 5% w skali roku. Ponadto do dodatkowych opłat zalicza się opłata przygotowawcza, również w wysokości 5% od wartości pożyczanej sumy. Na szczęście pod żadnym pozorem nie musisz całego kredytu spłacać w wyznaczonym terminie. Ponieważ, jeżeli tylko masz takie możliwości, to bank udostępnia Ci szansę spłaty swojego zadłużenia przed terminem. Oczywiście bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Na pewno jest to oferta, która zainteresuje przede wszystkim osoby lubiące łatwe i przyjemne pozyskiwanie środków finansowych. Minimum formalności, a także możliwość składania wniosku przez Internet, to dopiero początek wszystkich korzyści, jakie można czerpać z tytułu tej oferty. Mianowicie kredyt gotówkowy jest również wypłacany jeszcze tego samego dnia, od momentu, w którym umowa została oficjalnie podpisana przez Klienta. Jeżeli tylko mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możemy skorzystać z opcji by rozjaśnić wszelkie szczegóły z doradcą bankowym.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 5,12%
Całkowita kwota do spłaty – 26 973,72 złote

PLUSY
  • Bardzo niskie oprocentowanie
  • Pieniądze są wypłacane jeszcze tego samego dnia, od momentu podpisania umowy
  • Możliwość wnioskowania, aż o 200 tys. złotych
  • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • Długi maksymalny okres spłaty kredytu
MINUSY
  • Klienci, którzy wnioskują o kredyt gotówkowy w wysokości ponad 4 tys. złotych, muszą dołączyć do wniosku, zaświadczenie o swoich dochodach

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

5% w skali roku

Prowizja

0%

Opłata przygotowawcza

od 0% do 15% od wartości pożyczanej kwoty

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

200 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


    Marcin21 Lip 2017

    Polecam chyba najlepszy bank jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe.