Alior Bank | Kredyt od Alior Bank Pożyczka 5% z gwarancją

Zależy Ci na tym, żeby pożyczyć pieniądze z banku, na naprawdę bardzo korzystnych warunkach? Taką propozycją niewątpliwie okaże się Pożyczka 5% z gwarancją, czyli produkt finansowy, proponowany przez Alior Bank. Rzeczywiście w tym przypadku możemy ubiegać się aż o 200 tys. złotych, jednocześnie rozkładając ten dług aż na 120 miesięcy.

Nazwa pożyczki, również ma głębszy sens. Ponieważ bank proponuje swoim Klientom oprocentowanie wynoszące tylko 5% w skali roku. Ponadto do dodatkowych opłat zalicza się opłata przygotowawcza, również w wysokości 5% od wartości pożyczanej sumy. Na szczęście pod żadnym pozorem nie musisz całego kredytu spłacać w wyznaczonym terminie. Ponieważ, jeżeli tylko masz takie możliwości, to bank udostępnia Ci szansę spłaty swojego zadłużenia przed terminem. Oczywiście bez ponoszenia z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Na pewno jest to oferta, która zainteresuje przede wszystkim osoby lubiące łatwe i przyjemne pozyskiwanie środków finansowych. Minimum formalności, a także możliwość składania wniosku przez Internet, to dopiero początek wszystkich korzyści, jakie można czerpać z tytułu tej oferty. Mianowicie kredyt gotówkowy jest również wypłacany jeszcze tego samego dnia, od momentu, w którym umowa została oficjalnie podpisana przez Klienta. Jeżeli tylko mamy jakiekolwiek wątpliwości, zawsze możemy skorzystać z opcji by rozjaśnić wszelkie szczegóły z doradcą bankowym.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 5,12%
Całkowita kwota do spłaty – 26 973,72 złote

PLUSY
  • Bardzo niskie oprocentowanie
  • Pieniądze są wypłacane jeszcze tego samego dnia, od momentu podpisania umowy
  • Możliwość wnioskowania, aż o 200 tys. złotych
  • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia dodatkowych kosztów
  • Długi maksymalny okres spłaty kredytu
MINUSY
  • Klienci, którzy wnioskują o kredyt gotówkowy w wysokości ponad 4 tys. złotych, muszą dołączyć do wniosku, zaświadczenie o swoich dochodach

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

5% w skali roku

Prowizja

0%

Opłata przygotowawcza

od 0% do 15% od wartości pożyczanej kwoty

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

200 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


    Marcin21 lip 2017

    Polecam chyba najlepszy bank jeżeli chodzi o kredyty gotówkowe.