T-Mobile Usługi Bankowe | Kredyt od T-Mobile Usługi Bankowe

Pewnie wiele osób, jeszcze kilka lat temu, w ogóle nie spodziewało się tego, że przyjdzie im pożyczać pieniądze od operatora telefonów komórkowych. Jednak rzeczywiście, obecnie T-Mobile Usługi Bankowe, oferuje swoim Klientom pożyczkę, z której pieniądze można przeznaczyć dosłownie na każdy wybrany przez siebie cel. Maksymalną kwotę, jaką można pożyczyć, wynosi aż 150 tys. złotych. W związku z tym instytucja pod tym względem znajduje się na jednym z pierwszych miejsc. Jeżeli zdecydujemy się na taką kwotę pożyczki, to możemy również liczyć na to, że okres spłaty wyniesie aż 10 lat.

Do ciekawych warunków zalicza się dość chwiejne oprocentowanie. Oznacza to, że może ono wynieść od 5,5% w skali roku, aż do 10%. Natomiast prowizja, waha się od 1,99% do 3,99% od wartości pożyczonej kwoty. Okazuje się, że takie widełki nie są bez powodu. Ponieważ, jeżeli wykupimy ubezpieczenie, wtedy możemy liczyć na zdecydowanie niższe koszty kredytowe. Ponadto na niższe opłaty załapią się również osoby, które korzystają już usług T-Mobile Usługi Finansowe.

Pożyczka kierowana jest wyłącznie do tych osób, które są w stanie przedstawić zaświadczenie o stałych dochodach, jak i również swoim zatrudnieniu. Jeżeli, jednak ktoś posiada umowę o dzieło lub zlecenie, to również nie musi się obawiać, że jego wniosek zostanie odrzucony. Takie umowy również są brane pod uwagę. Na pewno bardzo dużym udogodnieniem jest to, że pożyczka finansowa jest udostępniania wszystkim osobom w bardzo szybkim czasie. W dniu, w którym został złożony wniosek, można jednocześnie liczyć na wpłatę pieniądze na swoje konto bankowe.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 13,48%
Całkowita kwota do spłaty – 30 199,32 złote

PLUSY
  • Klienci nie ponoszą kosztów z tytułu opłaty przygotowawczej
  • Długi okres kredytowania, wynoszący nawet 10 lat
  • Przyjmowane są zaświadczenia o dochodach z różnych źródeł zatrudnienia (nie tylko umowy o pracę ale również umowy cywilnoprawne)
  • Można wnioskować nawet o 150 tys. złotych
  • Istnieje wiele opcji oraz usług, dzięki którym z powodzeniem obniży się koszty kredytowe
MINUSY
  • Wysokie oprocentowanie nominalne

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

od 5,5% do 10% w skali roku

Prowizja

od 1,99% od wartości pożyczonej kwoty

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

120 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

150 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.