Toyota Bank | Pożyczka gotówkowa od Toyota Bank

Pożyczka gotówkowa w Toyota Banku może okazać się bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn poszukują jak najtańszych rozwiązań. To właśnie tutaj warto pochylić się nad tego typu propozycją, tym bardziej, że można maksymalnie pożyczyć aż do 80 tys. złotych, z możliwością rozłożenia tego zobowiązania na 60 równych, miesięcznych rat. Oprocentowanie nominalne w przypadku tego kredytu, wynosi aż 10% w skali roku. Jednak jeżeli chodzi o prowizję, to zalicza się do jednych z niższych, bowiem utrzymuje się ona na poziomie 3% od pożyczonej kwoty.

Warto wiedzieć, że Klienci również mają możliwość wcześniejszego uregulowania całego swojego zadłużenia. Jednak w związku z tym wiąże się pewna opłata w wysokości 2% od pozostałego zobowiązania. Na pewno jednak nie trzeba się obawiać tego, że korzystając z tej promocyjnej oferty, będziemy musieli założyć konto bankowe. Oczywiście stali Klienci mają pewne fory. Do nich zalicza się między innymi zdecydowanie szybsze rozpatrzenie wniosku kredytowego. Jednocześnie na ich konto bankowe o wiele szybciej wpływa pożyczona gotówka. Do takich dodatkowych korzyści zalicza się jeszcze brak konieczności posiadania zaświadczenia o dochodach. W tym celu tak naprawdę wystarczy jedynie posiadanie konta bankowego, z którego zostanie przekazany wyciąg.

Niestety do takich minusów oferty zalicza się fakt, że kredytobiorcy nie mają żadnych szans na skorzystanie z tak zwanych wakacji kredytowych. Opcja odroczenia spłaty kredytu w innym terminie, również znajduje się poza ich zasięgiem.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 12,73%
Całkowita kwota do spłaty – 29 911,68 złotych

PLUSY
  • Korzyści kierowane głównie do stałych Klientów - kredyt przyznawany jest na podstawie wyciągu z konta bankowego za okres 1,5 roku.
  • Klienci nie muszą ponosić opłaty przygotowawczej
  • Dość duży limit kwoty maksymalnej, jaką można zaciągnąć
MINUSY
  • Kredyt przy wcześniejszej spłacie jest obarczony dodatkową prowizją
  • Dość krótki okres czasu spłaty
  • Wysokie oprocentowanie nominalne

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

10% w skali roku

Prowizja

3% od wartości pożyczonej kwoty

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

60 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

80 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.