Raiffeisen Polbank | Raiffeisen POLBANK Kredyt Bezpieczny

To jest najbardziej nietypowa oferta wśród kredytów bankowych. O co dokładnie chodzi? O to, że Raiffeisen Polbank, proponuje swoim Klientom szybki kredyt do 1000 złotych, bez ponoszenia jakichkolwiek odsetek. Jeżeli jednak będzie nas interesowała znacznie wyższa kwota, wtedy powinniśmy się przygotować na oprocentowanie nominalne wynoszące 10% w skali roku. Natomiast prowizja nie przekroczy 5% od wartości pożyczonej kwoty.

Bezpieczny Kredyt, ponieważ właśnie w taki sposób przedstawia się ta oferta, wyróżnia się tym że maksymalnie możemy pożyczyć do 80 tys. złotych. Jednocześnie, trzy pierwsze raty są dla nas wyjątkowo korzystne, ponieważ nie musimy płacić żadnych odsetek.

Jeżeli będzie nam zależeć na pozyskaniu tego kredytu, to musisz dostarczyć zaświadczenie o swoich dochodach, a także zaświadczeniu o stałym zatrudnieniu. Za to, jednak nie musimy czekać zbyt długo na decyzję kredytową. Ponieważ środki finansowe są wypłacane bardzo szybko po uzyskaniu decyzji kredytowej.

Dodatkowym atutem tej oferty jest również to, że możemy spłacić kredyt przed wyznaczonym terminem. W związku z tym, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

Przykładowa symulacja RRSO:
Kwota zadłużenia – 25 tys. złotych
Okres spłaty – 36 miesięcy
RRSO – 14,24%
Całkowita kwota do spłaty – 30 492,36 złotych

PLUSY
  • Klienci nie ponoszą kosztów z tytułu opłaty przygotowawczej
  • Okres kredytowania wynosi nawet 96 miesięcy
  • Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez ponoszenia kosztów
MINUSY
  • Wymagane jest zaświadczenie o dochodach i źródle dochodów
  • Wysokie oprocentowanie nominalne, wraz z prowizją
  • Można pożyczyć maksymalnie do 80 tys. złotych

Powyższe wyliczenia raty miesięcznej oraz parametry oferty mogą się różnić od ostatecznej decyzji oraz aktualnej oferty banku. Tym samym, powyższe oferty nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Oprocentowanie

10% w skali roku

Prowizja

od 2,5% od wartości kredytu

Opłata przygotowawcza

0%

Maksymalny okres kredytowania

96 miesięcy

Maksymalna kwota kredytu

80 tys. złotych

Raty

równe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.