Pożyczaj pieniądze z banku, bez ponoszenia ryzyka

31

08/17

Czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy chcesz pożyczyć pieniądze z banku, ale jednocześnie nie chcesz tłumaczyć się, na jaki dokładnie cel potrzebujesz pożyczki. Wtedy najlepszym produktem finansowym, rozwiązującym wszystkie Twoje problemu, okaże się kredyt gotówkowy. Faktycznie możesz z powodzeniem stwierdzić, że dzięki tej właśnie pożyczce, możesz pieniądze przeznaczyć z powodzeniem na dowolnie wybrany przez siebie cel. To jest główna zaleta tych produktów, która powoduje, iż kredyty gotówkowe z każdym rokiem cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony wszystkich potencjalnych Klientów. Na pewno kredyty gotówkowe są o wiele tańsze oraz bezpieczniejsze od pożyczek, które są udzielane przez tak zwane parabanki.

Gdy zaczniesz się rozglądać za kredytami gotówkowymi, to na pewno przy okazji, zaczną Cię interesować również, różnego rodzaju oferty. I pewnie niejednokrotnie zaczniesz zadawać sobie to pytanie, w jaki sposób możesz skutecznie natrafić na ofertę, z której będziesz zadowolony, a także która nie zrujnuje Twojej koszeni? W tym celu warto posłużyć się na pewno rankingami kredytów gotówkowych. Z pozoru wydaje się proste, ale jeszcze zanim tego dokonasz, dobrze jest wcześniej ustalić swoje oczekiwania.

Dla tych co potrzebują szybkiego i niewielkiego zastrzyku finansowego, doskonałą opcją na pewno okaże się Wypożyczka, która jest proponowana przez Eurobank. W tym przypadku możesz wnioskować nawet o 15 tysięcy złotych, co z powodzeniem zaspokoi Twoje niezbyt duże potrzeby. Największą zaletą tej oferty jest oczywiście to, iż w danej chwili jest ona po prostu najtańsza. W takim razie możesz spodziewać się braku oprocentowania nominalnego. Jedynym kosztem, z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć w tej sytuacji, tak naprawdę jest prowizja utrzymująca się na poziomie 10% od wartości pożyczonej kwoty. Nie należy jeszcze zapominać o tym, iż maksymalny okres spłaty wynosi 60 miesięcy. Mimo tak niewielkiej kwoty, jak i również krótkiego terminu spłaty, bank nie robi najmniejszych problemów w tym kierunku, by po pół roku regularnego spłacania, skorzystać z tak zwanych wakacji kredytowych.

Jeżeli jednak potrzebujesz znacznie więcej pieniędzy, wtedy najlepszym rozwiązaniem okaże się Pożyczka 5% z gwarancją. Jest to produkt finansowy, który aktualnie proponuje Alior Bank. Rzeczywiście maksymalną kwotę, o jaką możesz się ubiegać w tym przypadku, wynosi 200 tys. złotych. Z taką sumą pieniędzy można dokonać wielu trafnych inwestycji, oczywiście, jeżeli tylko zechcesz. Należy również pamiętać, iż maksymalny okres spłaty takiego kredytu, w danej chwili wynosi 120 miesięcy.
Interesują Cię dokładne koszty tego produktu finansowego? W tym przypadku mowa jest o oprocentowaniu nominalnym w wysokości 5% w skali roku, jednocześnie przy zachowaniu dodatkowego kosztu, jakim jest opłata przygotowawcza, utrzymująca się na poziomie 5% od wartości pożyczonej kwoty.

Na pewno wiele osób zastanawia się również nad tym, w jaki sposób można całkowicie bezpiecznie pożyczyć pieniądze, nie martwiąc się za bardzo o tym, że później nie poradzi sobie ze spłatą zaciągniętego zobowiązania. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, jakby się mogło wydawać na samym początku.
Na pewno w pierwszej kolejności należy dokładnie ocenić, jaką kwotą jesteśmy zainteresowani. Pod żadnym pozorem, nie powinniśmy działać pod żadną presją, ponieważ może się to dla nas skończyć bardzo źle. Jeżeli już ocenimy, jaką kwotą będziemy usatysfakcjonowani, a także na co ją konkretnie wydamy, należy również określić, z jaką miesięczną ratą możemy się uporać, bez obaw, iż kolejne niespodziewane wydatki, przyczynią się do pogorszenia naszego domowego budżetu.
Oczywiście przy wyborze optymalnego rozwiązania, pomocnym narzędziem okaże się ranking kredytów gotówkowych. W ten sposób będziemy mogli z powodzeniem zauważyć, jakie oferty będą w naszym przypadku najkorzystniejsze, a które nie do końca. Pamiętajmy jeszcze koniecznie o tym, by przed ostatecznym podpisaniem umowy, koniecznie zapoznać się z jej treścią. Wtedy będziemy mogli być przygotowani na to, że sytuacja finansowa, nie będzie w żaden sposób zagrożona, ponieważ podejmiemy jak najbardziej świadomy wybór.