Spotkał Cię niespodziewany wydatek? Zaciągnij korzystny kredyt gotówkowy

22

07/17

W życiu każdego człowieka będą pojawiać się różne sytuacje, które przyczynią się do tego, iż bez pożyczki nie da się obejść. W takim razie trzeba wiedzieć, w jakim miejscu opłaca się pożyczać najbardziej. Ponieważ w niektórych placówkach, nie tylko przepłacimy, ale również możemy doprowadzić naszą sytuację finansową do jeszcze gorszego stanu.

Masz zatem wybór pomiędzy kredytem gotówkowym, który jest udzielany przez bank, jak i również pożyczką pozabankową oferowaną przez parabanki. Jeżeli jednak zależy Ci na bardzo niskim oprocentowaniu, a także większej kwocie, to na pewno w tym celu warto zwrócić się do banku. Ponieważ parabanki naliczają wyjątkowo wysokie odsetki, wraz z udzieleniem krótkiego terminu wynoszącym około 30 dni. Chociaż rzeczywiście z jednej strony utarło się, że takie pożyczki są znacznie łatwiej udzielane, ponieważ oficjalnie Klient nie musi posiadać żadnej zdolności kredytowej.

Na pewno, poszukując jakiegokolwiek źródła finansów, masz swoje określone priorytety. Wśród nich wymienia się między innymi, to, że nie możesz zbyt długo czekać na przyznanie Ci pożyczki, albo znowu potrzebujesz zbyt wysokiej kwoty. Takie kryteria mocno nakierują Cię na konkretną instytucję, z której będziesz mógł z powodzeniem pożyczyć pieniądze. Ponieważ nie zawsze będzie to bank.
Jeżeli potrzebujesz tylko kilkaset złotych, bądź Twoje dane znajdują się w Biurze Informacji Kredytowej opisane jako dłużnik, to niestety nie masz co liczyć na pozytywną odpowiedź ze strony banku. Faktycznie w takich okolicznościach zdecydowanie lepiej jest zwrócić się do firmy pozabankowej o chwilówkę. Gdy to już zrobisz, nie zapomnij pod żadnym pozorem o tym, by swoje zobowiązanie spłacić w wyznaczonym terminie. Inaczej niestety możesz spodziewać się tego, że do Twojego rachunku będą doliczane diametralne koszty.

Korzystając z kredyty gotówkowego, na pewno zyskujesz gwarancję niższych kosztów. Ponadto możesz pożyczyć znaczne sumy, nawet spokojnie osiągające wartość ponad 100 tys. złotych. Dodatkowym atutem jest to, że całego zobowiązania nie musisz spłacać za pośrednictwem jednej raty. Ponieważ z powodzeniem będziesz mógł ją rozbić nawet na kilkadziesiąt miesięcznych rat. Im dłużej zamierzasz spłacać określoną sumę, tym mniejsze będą ostatecznie raty, a tym samym masz szansę na poprawienie swojej zdolności kredytowej.

Skoro już jednak jesteśmy przy zdolności kredytowej, to również nie powinniśmy zapominać o tym, że jest to wymagany warunek ze strony banku, by w ogóle otrzymać kredyt gotówkowy. Do takich warunków zalicza się jeszcze dobra historia kredytowa. Zatem w Biurze Informacji Kredytowej pod żadnym pozorem nie możesz figurować jako dłużnik.

Nie wiesz teraz w jaki sposób znaleźć optymalny dla siebie kredyt gotówkowy? Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Ponieważ możesz przejrzeć wszystkie najkorzystniejsze produkty finansowe za pośrednictwem darmowego narzędzia jakim jest ranking kredytów.
To właśnie według tych danych szybko się zorientujesz, że jednym z najkorzystniejszych produktów, jest między innymi kredyt gotówkowy udostępniany przez BGŻ BNP Paribas. Kredyt ten wyróżnia się przede wszystkim oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie 4,90% w skali roku. Chociaż mamy do czynienia z bardzo niskimi odsetkami, nie powinniśmy pod żadnym pozorem zapominać również o pozostałych kosztach. W takiej sytuacji powinniśmy wspomnieć przede wszystkim o prowizji na poziomie 2,99% oraz opłaty przygotowawczej opłacanej w wysokości 1,5% od wartości pożyczonej kwoty. Jednak korzystając z tego produktu, możesz pożyczyć aż 150 tys. złotych, jednocześnie rozbijając spłatę na 84 miesiące.

Oczywiście ranking kredytowy, który wskazuje Ci aktualnie najkorzystniejsze propozycje, nadal nie powinien przesądzać o tym, na jaką ofertę ostatecznie się zdecydujesz. Ponieważ dużo będzie zależeć od tego, czy faktycznie zaakceptujesz wszystkie warunki, jakie znajdują się w umowie. Dlatego nigdy nie pożyczaj pieniędzy, zanim dokładnie nie zapoznasz się z treścią podpisywanej przez Ciebie umowy.