Zobacz jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy

31

08/17

Wszyscy coraz chętniej pożyczamy pieniądze z banku. Nasza uwaga skupiona jest przede wszystkim na kredytach gotówkowych, ponieważ to właśnie one pozwalają na pożyczanie pieniędzy na dowolny cel. Powinniśmy jednak mieć również tutaj na uwadze przede wszystkim to, iż mądrze jest korzystać w pierwszej kolejności z kredytów gotówkowych, które okażą się dla nas jak najtańsze.
Jeżeli nie masz pomysłu na to, w jaki sposób zabrać się za poszukiwania najkorzystniejszych dla siebie kredytów, to zawsze w pierwszej kolejności możesz z powodzeniem skorzystać z takiego rankingu kredytów gotówkowych, w którym znajdują się zestawienia aktualnie najlepszych produktów bankowych. W ten sposób unikasz konieczności przeglądania każdej oferty z osobna. Ponieważ rzeczywiście dla wielu osób mogłoby się to okazać nie tylko czasochłonne, ale również nieco frustrujące.

Należy pamiętać, by korzystać z rankingów kredytów gotówkowych dokładnie w tym momencie, w którym jesteśmy faktycznie zainteresowani wzięciem kredytu gotówkowego. Ponieważ w takim zestawieniu powinny się znajdować przede wszystkim informacje, które są jak najbardziej dostępne. Chyba nikt nie chciałby się wybrać do banku po promocyjną ofertę i na miejscu dowiedzieć się, że taka oferta już dawno się skończyła.

Zatem należy nie tylko skupiać się na aktualnych rankingach, ale również swoją uwagę przede wszystkim opierać na tym, by dokładnie określić swoje oczekiwania. W ten sposób poszukiwanie sprawdzonego produktu finansowego, nie będzie nam sprawiać większych problemów.

Poszukując pierwszego kredytu gotówkowego, z którego na pewno byśmy byli zadowoleni, warto jest się skupić właśnie na Wypożyczce, czyli produkcie oferowanym przez Eurobank. W tym przypadku mowa jest o kredycie gotówkowym, w przypadku którego możemy pożyczyć do 15 tys. złotych. Jednocześnie maksymalny okres spłaty wynosić będzie 60 miesięcy. Produkt ten wyróżnia się przede wszystkim oprocentowaniem utrzymującym się na poziomie 0% w skali roku. Warto jeszcze dodatkowo wspomnieć o jedynej opłacie, jaką będziemy musieli ponieść w tym przypadku, a mowa jest o prowizji w wysokości 10% od wartości pożyczonej kwoty.

Ciekawą ofertę w ostatnim czasie proponuje nam również BGŻ BNP Paribas. Aktualnie pozwala on na pożyczenie aż 150 tys. złotych, z maksymalnym okresem spłaty wynoszącym 84 miesiące. To pozwala nam tak naprawdę na wydanie pieniędzy na przeróżne cele. Jeżeli chodzi o koszt tego kredytu gotówkowego, to w pierwszej kolejności należy wspomnieć o oprocentowaniu wahającym się od 4,99% do 10% w skali roku. Kolejnym kosztem w przypadku tego produktu, jest również prowizja w wysokości 2,99% od wartości pożyczonej sumy, oraz identycznie wyliczana opłata przygotowawcza, której poziom nie przekroczy wysokości 1,5%.

Osoby, które są zainteresowane jeszcze wyższą kwotą kredytu gotówkowego, na pewno będą zadowolone z rozwiązania, jaką jest Pożyczka 5% z gwarancją. Jest to oferta proponowana przez Alior Bank. W tym przypadku mowa jest o pożyczce, wynoszącej nawet 200 tys. złotych. Dzięki maksymalnie 120 miesięcznym ratom, można z powodzeniem dostosować swoją zdolność kredytową, do tak dużej kwoty.
Nie należy zapominać również o atrakcyjnych kosztach. Nie są one aktualnie wyższe, niż 5% w skali roku, w przypadku oprocentowania nominalnego, jak i również 5% od wartości pożyczonej kwoty, jeżeli do naszego zobowiązania, będzie doliczona jeszcze opłata przygotowawcza.

Gdy już praktycznie zdecydujemy się na konkretny produkt, warto jeszcze zastanowić się nad tym, czy na pewno zapoznaliśmy się ze wszystkimi warunkami, z jakimi mieliśmy do czynienia w ofercie. Ponieważ może się okazać, iż w umowie znajdują się bardziej szczegółowe uwarunkowania, z którymi już niekoniecznie musimy się zgadzać. W takim razie lepiej jest wcześniej zapoznać się z treścią umowy, niż później niestety mieć z tego tytułu jakiekolwiek problemy.